انواع کابینت‌ های‌گلاس، معرفی انواع برندهای کابینت گلاس در بازار ایران

کابینت هایگلاس، در انواع رنگ‌ها، برند‌‌های خارجی و ایرانی در بازار موجود است. اگر شما هم به دنبال کابینت گلاس برای آشپزخانه خود هستید، اما اطلاعات زیادی درباره‌ی انواع کابینت‌ های‌گلاس ندارید این مقاله می تواند دید خوبی به شما برای خرید بدهد.

انواع کابینت های‌گلاس

در این مقاله ما قصد داریم تا شما را با انواع کابینت هایگلاس، برندهای موجود در بازار، رنگ‌بندی مناسب برای انواع آشپزخانه آشنا کنیم.

انواع تناژ رنگی کابینت های گلاس

کابینت گلاس که این روز‌ها بهترین انتخاب برای داشتن آشپزخانه‌ای مدرن است. دلیل محبوبیت اصلی آن رنگ‌بندی متنوع و قیمت بسیار مناسب آن در برابر کیفت بالایش می‌باشد.

کابینت مهمترین قسمت آشپزخانه است چرا که تأثیر بسزایی در نور آشپزخانه و جذب مخاطب دارد. کابینت گلاس در تناژ رنگ روشن، تیره و طرح چوب در بازار موجود است.

عکس کابینت گلاس

بهترین انتخاب برای آشپزخانه‌های کوچک و ایجاد انعکاس نور استفاده از ترکیب رنگ کابینت هایگلاس در تناژ‌های روشن؛ مانند سفید، کرم ‌و صدفی است. ترکیب رنگ کابینت سفید مشکی علاوه بر آنکه ترکیب بسیار شیک و مدرنی است، بسیار برای آشپزخانه‌های بزرگ انتخاب هوشمندانه و عالی است.

کابینت هایگلاس مشکی-سفید

ورق گلاس ایرانی

امروزه ورق گلاس‌های ایرانی توانسته‌اند سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص دهند. یکی از دلایلی که باعث شده تا ورق گلاس‌های ایرانی این محبوبیت را کسب کنند تحریم‌های اخیر است. تحریم ورق گلاس‌های خارجی از جمله گلاس ترک باعث شد تا کیفیت گلس‌های ایرانی روز‌به‌روز افزایش یابد تا بدین جایگاه برسد. قیمت ورق گلاس‌های ایرانی در مقایسه با گلاس‌های ترک بسیار مناسب‌تر است و کیفیت آن با گلاس ترک برابری می‌کند.

ورق گلاس

سطح براق ورق گلاس انعکاس عالی نور و درخشندگی فضای آشپزخانه را در پی دارد. ضدآب بودن ورق‌های گلاس و مقاوم بودن در برابر سرما و گرما از خواص منحصر بفرد ورق‌های هایگلاس می‌باشد. کیفیت یک ورق گلاس را موج موجود بر سطح آن مشخص می‌کنند. هرچقدر موج بر روی ورق‌های گلاس متوسط رو به کم باشد از ورق گلاس با کیفیت‌تری برخوردار می‌باشیم.

ورق گلاس ایرانی یا ترک
انواع ورق گلاس

انواع برند‌های ورق هایگلاس موجود در بازار

در ذیل می‌خواهیم شما را با انواع ورق گلاس‌های خارجی و ایرانی موجود در بازار آشنا نماییم.

نام برند محصول کشور ابعاد تنوع رنگ
هایگلاس ایشیک ترکیه(متریال اروپایی) 122*280 130 رنگ
ای جی تی ترکیه(متریال اروپایی) 122*280 بسیار بالا
ای جی ای ترکیه(متریال اروپایی) 122*280 بسیار بالا
اشک ایران 122*280 رنگ و طرح متنوع
ورق گلاس ای جی تی
رنگ بندی ورق گلاس
برند های موجود ورق گلاس
ورق گلاس خارجی

کلام پایانی مقاله انواع کابینت هایگلاس

در پایان بدین نتیجه می‌رسیم که: انواع کابینت‌ های‌گلاس در بازار موجود است از برند و رنگ گرفته تا کیفیت و قیمت متنوع. ورق گلاس‌های ایرانی پیشنهاد ما به شماست چرا که در قیاس با ورق هایگلاس‌های ترک تفاوت آنچنانی ندارد. مهمترین نکات در انتخاب کابینت گلاس رنگ و کیفیت می‌باشد. رنگ کابینت می‌تواند ظاهری شیک به آشپزخانه ببخشد و یا در صورت انتخاب اشتباه رنگ باعث ایجاد دلزدگی شود. همانطور که گفته شد علاوه بر رنگ کیفیت نیز بسیار مهم است، در صورت انتخاب کابینت با کیفیت پایین نباید انتظار عمر طولانی را از کابینت خود داشته باشید.

قیمت کابینت های‌گلاس
کابینت های‌گلاس سفید طلایی
انواع کابینت هایگلاس
مدل های کابینت هایگلاس
کابینت گلاس مدرن
ورق های‌گلاس ترک
عکس‌های کابینت‌های گلاس مدرن
رنگ‌بندی کابینت گلاس