درباره نوین بازسازی

همه چیز تقریبا از 12 سال پیش شروع شد. مهندس سجادی، که به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده بود، در یکی از شرکت های بازسازی ساختمان در تهران، مشغول به کار شد.

او نزدیک به پنج سال، به طور پیوسته در بیش از 40 پروژه بازسازی منزل و همین طور دکوراسیون داخلی مشارکت کرد. در ابتدا به عنوان مهندس ناظر و سپس به عنوان مجری طرح به کار خود ادامه داد.

درباره نوین بازسازی

او در این شش سال، با در بسیاری از پروژه ها، از جمله طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی، بازسازی ساختمان های قدیمی، بازسازی مجمتع های تجاری و اداری و پروژه های بزرگ دیگر شرکت داشت.

پس از کسب تجربه کافی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و پیاده سازی انواع پروژه ها، او تصمیم گرفت تا خودش به انجام و اجرا پروژه های ساختمانی بپردازد.

لذا به سرعت دست به کار شد. از آنجایی که در ابتدای کار، سرمایه لازم برای اجرا پروژه ها را نداشت، سعی کرد تا به طور مشارکتی با شرکت های فعال در زمینه دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان، همکاری کند.

او در شش سال گذشته، ده ها پروژه موفق را به اجرا گذاشته شده است که نمونه ای از آن ها را می توانید در بخش پروژه های ساختمانی سایت مشاهده فرمایید.

از دو سال پیش، او تصمیم گرفت که گستره فعالیت خود را به اینترنت هم بیاورد و البته با سبکی جدید به اجرا و انجام پروژه های ساختمانی بپردازد.

از آنجایی که او با تمامی مشکلات و همین طور چالش های این کار آشنا می باشد، تصمیم گرفت که بهترین مجریان این حوزه را به مشتریان معرفی کند.

نکته اصلی این بود که نظارت بر اجرای دقیق و همین طور کیفیت اجرای پروژه های ساختمانی، عموما مساله ای بوده که مشتریان همواره از آن ناراضی می باشند. بنابراین مهندس سجادی تصمیم گرفت، با نظارت دقیق بر اجرای کار بهترین تیم های مجری دکوراسیون داخلی و همین طور بازسازی خانه و مجتمع های تجاری، همواره بتواند بهترین کیفیت را برای مشتریان به ارمغان بیاورد.

او در سایت نوین بازسازی، شما را در اجرای پروژه های ساختمانی، به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت یاری خواهد نمود.

برای اینکه بیشتر با مجموعه نوین بازسازی و تیم های بسیار توانمند مهندس سجادی آشنا شوید، می توانید با شماره  تلفن دفتر نوین بازسازی تماس بگیرید یا با پر کردن فرم زیر، درخواست ملاقات نمایید.

کارشناسان ما در کمتر از 6 ساعت کاری، در محل شما حاضر شده و به صورت رایگان به شما مشاوره خواهند داد.

همین الان برای مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید

تلفن تماس: 09222523440

شما می توانید با شماره مستقیم بالا تماس گرفته یا فرم مشاوره و بازدید رایگان را تکمیل نمایید تا در چند ساعت آینده، با شما تماس گرفته شود.

همین الان درخواست مشاوره و بازدید رایگان را دارم!