بازسازی واحد اداری یا واحد تجاری

شرکت نوین بازسازی، در زمینه بازسازی ساختمان واحد اداری و تجاری، در بسیاری از حوزه ها، خدمات ارائه می دهد. تخصص ما در بازسازی و طراحی دکوراسیون شرکت و واحد تجاری شما با بهترین کیفیت و حداقل  قیمت می‌باشد.

با ما تماس بگیرید. ۲۸۴۲۱۸۴۱

خدمات بازسازی ساختمان اداری – تجاری

واحد اداری یا تجاری خود را نوسازی کنید. به دلیل مشکلاتی چون فرسوده بودن تجهیزات و نداشتن دکوراسیون و تاسیسات نامطلوب، نورپردازی نامناسب، کاربری نامناسب، طراحی غیر اصولی، سبک قدیمی، اگر نیاز به تغییرات دارید؛ همیشه پیدا کردن تیم بازسازی که بتواند تمام خواسته‌های شما را با کیفیت خوب پیاده سازی کند، چالش بر انگیز است.
اگر می‌خواهید اداره، شرکت یا واحد تجاری خود را به شکل ایده‌آل بازسازی کنید؛ می توانید در ادامه پروژه‌های نوین بازسازی و همچنین تمام اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید.

بازسازی ساختمان اداری

بازسازی ساختمان اداری با هدف بهسازی محیط کار و موثر بر عملکرد کارکنان و حفظ مشتریان

با توجه به دنیای امروزه و مشغول بودن افراد در ادارات با ساعت کاری به نسبت بالا، ساختمان اداری یکی از عوامل محیطی است که بر رضایت کارکنان تاثیر می‌گذارد. کارکنان ساعت زیادی از روز را در محیط کار خود می‌گذرانند. نیاز به یک محیط شاداب و رضایتمند دارند؛ تا راندمان کاری آن‌ها حفظ گردد. حس خستگی کمتری در زمان زیاد ساعات کاری داشته باشند. از جهتی، در ساختمان‌های اداری به دلیل تردد افراد مراجعه کننده و کاربران زیاد در طول روز، ساختمان اداری نشابه هویت شرکت و یک برند است که از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد.

همین الان برای مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید

تلفن تماس: 09222523440

شما می توانید با شماره مستقیم بالا تماس گرفته یا فرم مشاوره و بازدید رایگان را تکمیل نمایید تا در چند ساعت آینده، با شما تماس گرفته شود.

همین الان درخواست مشاوره و بازدید رایگان را دارم!
عکس بازسازی شرکت

بازسازی شرکت

طراحی دکوراسیون داخلی شرکت و فضای اداری با جدیدترین طرح های روز دنیا.

عکس طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری

انجام جدیدترین انواع دیزاین اداری و طراحی دکوراسیون با استفاده از بهترین لوازم تزیینی متناسب با فضای کاربری.

عکس بازسازی مغازه

بازسازی مغازه

کفسازی، غرفه سازی، ویترین سازی، استفاده درست از رنگ ها مناسب در دیزاین فروشگاه و… با توجه به متراژ و کاربری بنا.

عکس بازسازی واحد صنعتی

بازسازی واحد صنعتی

بازسازی و طراحی فضا به منظور کاربری بهینه و ایجاد دیزاین زیبا و مدرن.

در این قسمت شما می توانید برخی از پروژه های بازسازی ساختمان اداری قدیمی که توسط تیم نوین بازسازی انجام پذیرفته، در بخش های مختلف ببینید. در هر بخش شما با تصاویر مرتبط با بازسازی ساختمان قرار داده شده است:

آیا بازسازی ساختمان اداری با بازسازی ساختمان مسکونی تفاوتی دارد؟

برای بازسازی ساختمان اداری نیاز به یک متخصص دارید، چرا که مرمت، بازسازی و چیدمان این نوع از ساختمان به دلیل کاربردی که دارد؛ مراجعین و ارباب رجوع و پرسنلی که در آن جا مشغول به کار هستند با بازسازی ساختمان مسکونی تفاوت‌هایی نیز دارد.

ساختمان-اداری

همین الان برای مشاوره و بازدید رایگان با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : 09222523440

شما می توانید با شماره مستقیم بالا تماس گرفته یا فرم مشاوره و بازدید رایگان را تکمیل نمایید تا در چند ساعت آینده، با شما تماس گرفته شود.

همین الان درخواست مشاوره و بازدید رایگان را دارم!

 پروژه های بازسازی ساختمان اداری – تجاری

ساختمان تجاری
 • برای بازسازی ساختمان به یک نقشه ابتدایی احتیاج داریم تا بدانیم هر بخش مختص چه فعالیتی است و چه تعداد افرادی در آن جا مشغول به کار هستند.

 • نورپردازی هر بخش در داخل ساختمان و نوری که از بیرون به هر بخش می‌تابد را باید در نظر گرفت.

 • بازسازی ساختمان اداری علاوه بر رفع فرسودگی و بهسازی، به فضای دلنشین و تغییر دکوراسیون داخلی جهت حفظ جلوه بصری برای تبدیل ساختمان قدیمی، محیط خشک به فضای جذاب و آرامش بخشی برای کارکنان و افراد مراجعه کننده تبدیل می‌شود.

 • از درب و پنجره‌های عایق صدا استفاده کنید، تا تمرکز کارکنان حفظ گردد.

بازسازی در ساختمان اداری به دو روش اجرا می‌گردد؛

1. بازسازی کلی ساختمان اداری: که بازسازی تمامی زیر ساخت‌ها و تاسیسات را شامل می‌شود و بسته به قدمت ساختمان نیاز به این نوع از بازسازی زیرساختی می‌باشد.

2. بازسازی جزئی ساختمان اداری؛ شامل تغییرات در بخش داخلی و دکوراسیون جهت بهبود محیط و مطلوب شدن آن برای کارکنان و مراجعه کنندگان

بازسازی در ساختمان اداری به دو روش اجرا می‌گردد؛

1. بازسازی کلی ساختمان اداری:

که بازسازی تمامی زیر ساخت‌ها و تاسیسات را شامل می‌شود و بسته به قدمت ساختمان نیاز به این نوع از بازسازی زیرساختی می‌باشد. ابتدا تخریب صورت گیرد، سپس برقکاری و تاسیسات در انتها نازک کاری و بنا انجام می‌شود. در این نوع از بازسازی، نیاز است تا کل محیط تخلیه گردد.

2. بازسازی جزئی ساختمان اداری؛

شامل تغییرات در بخش داخلی و دکوراسیون جهت بهبود محیط و مطلوب شدن آن برای کارکنان و مراجعه کنندگان
در این حالت طراحی معماری انجام می‌شود، نقشه توسط مهندس مربوطه کشیده می‌شود سپس طراحی دکوراسیون صورت می‌گیرد.
طراحی نقشه برای تخریب و بازسازی کلی یا نقشه برای بازسازی جزئی ساختمان به عواملی چون؛ فعالیت شرکت، تعداد کارمندان، فعالیت هر کارمند در بخش‌های مختلف مانند بخش نیروی انسانی- مالی – منشی – طراحی و… بستگی دارد تا با توجه به فعالیت آن حوزه تاسیسات مورد نیاز در آن بخش به درستی صورت گیرد.
فعالیت هر شرکت را حین بازسازی باید در نظر گرفت؛ مثلا شرکت‌هایی که حوزه فعالیتشان آیتی است، فضا برای سرور، سیم کشی‌های خاص، چیدمان میز‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای بررسی ساختمان و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نوین بازسازی مجربترین تیم‌های طراحی و اجرا را در تهران و حومه در اختیار شما قرار ‌می‌دهد.

همین الان درخواست مشاوره و بازدید رایگان را دارم!

اهداف بازسازی ساختمان اداری می‌تواند متفاوت باشد.

• برخی از ساختمان‌ها جهت اصلاحات تخریبات به وجود آمده بازسازی می‌شوند:

به دلیل قدمت بنا و استهلاک تاسیسات، از کار افتادن سیستم‌های تاسیساتی مانند؛ نوسان و مشکلات در اتصال برق، ترکیدن لوله و نشتی آب و به وجود آمدن خرابی در نقاط دیگر علاوه بر جلوه بدی که به ساختمان می‌دهد؛ موجب نارضایتی کارکنان می‌شود و ممکن است خطراتی نیز به همراه داشته باشد.

• برخی از ساختمان‌های اداری جهت افزایش راندمان کاری کارکنان و ایجاد انگیزه در محیط کار بازسازی می‌شوند:

محیط کاری زیبا، کامل و بدون نقص و فضای مناسب با دکوراسیون داخلی زیبا علاوه بر حس رضایت کارکنان از محیط کاری موجب انگیزه آن‌ها برای اجرای درست وظایف شده و تاثیر در عملکرد و خلاقیت آن‌ها داشته که موجب بالا رفتن بهره‌وری و همینطور سودآوری شرکت در بلند مدت می‌گردد. استفاده از نورپردازی و رنگ مناسب در محیط موجب پویایی و نشاط خواهد شد.

• برخی از ساختمان‌های اداری جهت رضایت مراجعه کنندگان نیاز به بازسازی دارند؛

بنا به فعالیت شرکت‌ها و ماهیت آن‌ها برخی از ساختمان‌های اداری در طول روز مراجعه کنندگان زیادی دارند، بنابراین برای حفظ مشتریان خود و احترام به آن‌ها نیاز به بازسازی ساختمان می‌باشد، داشتن دکوراسیون داخلی مرتب و زیبا، سرویس بهداشتی تمیز و مجزا، نمازخانه و فضای انتظار مناسب از جمله مواردی است که در حفظ مشتریان سازمان تاثیر دارد.

ٰ

تخریب ساختمان اداری از کدام بخش شروع می‌شود؟

با توجه به ساختمان مورد نظر و نیاز مالک تغییراتی باید در ساختمان اعمال کنیم، تخریب صورت ‌گیرد. با توجه به نوع ساختمان تغییرات را لحاظ می‌کنیم. ممکن است در ساختمانی نیاز به تخریب نباشد و فقط نیاز به تغییر دکوراسیون باشیم.

مراحل بازسازی ساختمان اداری به صورت زیر است:

1.تماس با شرکت مربوطه
2.بازدید توسط کارشناس و دریافت پیشنهادات
3.برآورد قیمت
4.در صورت موافقت با هزینه، عقد قرارداد
5. نقشه برداری
6.طراحی
7. تایید طراحی توسط کارفرما
8. اجرا
با توجه به بازسازی کلی یا جزئی ساختمان مورد نظر، مصالح به مقدار مورد نظر تهیه می‌شود تا اجرا با توجه به نقشه تهیه شده توسط نیروی متخصص صورت گیرد.

برای بررسی ساختمان و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نوین بازسازی مجربترین تیم‌های طراحی و اجرا را در تهران و حومه در اختیار شما قرار ‌می‌دهد.

همین الان درخواست مشاوره و بازدید رایگان را دارم!

چه بخشی از بازسازی ساختمان اداری هزینه برتر است؟

بیشتر حجم کار روی نازک کاری و دکوراسیون که شامل؛ سیستم نورپردازی- سیستم نصب دکور- گچ بری- کاغذ دیواری- نقاشی و کارهای پایانی می‌باشد.

دکوراسیون ساختمان اداری

حدود قیمت برای بازسازی یک ساختمان اداری

با توجه به موارد ذکر شده در ابتدای مقاله، عواملی چون؛ مساحت ساختمان، مواد و مصالح مورد نیاز، تجهیزات به کار رفته که هر کدام دارای متریال و جنس مختلفی است بستگی دارد. اما در حالت کلی ما بازسازی یک واحد اداری را متری 2 میلیون تومان تخمین می‌زنیم که با توجه به عوامل بالا متغییر خواهد بود.

دکوراسیون ساختمان اداری

از آنجایی که تردد در ساختمان اداری زیاد است دکوراسیون داخلی آن حائز اهمیت است.
جلوه زیبایی نخواهد داشت، زمانی که ارباب رجوع برای مراجعه به شرکت با ساختمان فرسوده و مستهلکی مواجه شود. در این بخش چند راهکار ساده در مورد داشتن دفتر کاری مناسب ذکر شده است:

 • معمولا برای جداسازی فضاها در تغییر دکوراسیون از پارتیشن‌ها که به درستی فضا را تقسیم می‌کند، استفاده می‌شود.

 • توجه داشته باشید با توجه به فضا و متراژ دفتر کار خود،‌رنگ مناسبی برای کف و دکوراسیون انتخاب کنید. به رنگ‌های انتخابی توجه کنید تا موجب خستگی و کسالت کارکنان در ساعات طولانی نشود.

  نقاشی ساختمان اداری از لحاظ فنی همانند ساختمان مسکونی است،‌ می‌توانید از رنگ برند یا ‌لوگو جهت هماهنگی بیشتر ساختمان استفاده کنید. همچنین نقاشی ساختمان می‌توانید ترکیبی از رنگ‌های مناسب برند شما باشد. رنگ‌های فضای داخلی تا حد زیادی می‌توانند بر روحیه و بهره‌وری تأثیر گذارد باشند، رنگهای خاص ممکن است موجب شادابی کارمندان شود، و همچنین سایر رنگها ممکن است آنها را از نظر اخلاقی سرکوب کند.

 • در انتخاب مبلمان علاوه بر زیبایی رجوع به راحتی آن جهت استراحت ارباب نیز توجه داشته باشید.
  همچنین برای کارکنان خود لوازم مناسبی در نظر بگیرید و ارگونومی آن را لحاظ کنید تا لوازم مناسبی برای کار آن‌ها تهیه کنید.

 • کفپوش اداری،‌ مراحل پر رفت و آمد را شناسایی کنید تا کفپوش مناسب را برای آن بخش نصب کنید. همچنین اگر در بخشی از سازمان خود از فرش استفاده می‌کنید، تمیز کردن مرتب آن را در نظر داشته باشید.

 • برای جلوگیری از صدای خیابان به دفتر کار خود می‌توانید از پنجره‌های دو جداره استفاده کنید تا تمرکز کارکنان دچار اختلال نگردد.

 • استفاده از گیاهان علاوه بر زیباتر کردن محیط و فضا موجب تمیز شدن هوا و نشاط می‌شود. اگر دفتر اداری شما جای مناسبی دارد از گیاهان آپارتمانی استفاده کنید.

دکوراسیون اداری

برای بررسی ساختمان و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نوین بازسازی مجربترین تیم‌های طراحی و اجرا را در تهران و حومه در اختیار شما قرار ‌می‌دهد.

همین الان درخواست مشاوره و بازدید رایگان را دارم!

نورپردازی در ساختمان اداری

به علت اینکه ساعات کار اکثر ادارات قبل از تاریکی عصر است، می‌توانند از نور طبیعی بهره‌مند شوند. در ساختمان‌های بزرگ و شیشه‌ای می‌توان میز کار را پشت شیشه برای بهره‌مندی از نور طبیعی قرار داد. اما برای اجرای ارگونومی مناسب کار نیاز به نور مصنوعی احساس می‌شود.
برای تامین نور مصنوعی محیط معمولا از پنل‌های LED مدل SMD برای پخش نور در محیط استفاده می‌شود. این پنل‌ها در دو طرح توکار و روکار، در ابعاد و اشکال مختلف در طیف رنگی 6500 تا 3000 کلوین هستند.
حال با توجه به فضا و شخصی که در آن بخش قرار می‌گیرد، نور بخش‌های مختلف در ساختمان اداری متفاوت است.

جهت بهینه سازی نورپردازی در فضا بهتر است به این نکات توجه شود:

 • نورپردازی در محیط باید منعطف باشد و صرفه جویی در انرژی صورت گیرد. در حفظ نور طبیعی و نور مصنوعی باید تعادل ایجاد شود.

 • ترکیبی از انواع چراغ‌ها در اتاق‌ها با توجه به فعالیت افراد و کاربرد آن مکان حائز اهمیت است.

 • معمولا جهت صرفه‌جویی در انرژی از چراغ‌های کم مصرف ال ای دی استفاده می‌شود.

بازسازی ساختمان اداری

چرا مشتریان از خدمات بازسازی ساختمان نوین بازسازی استفاده می کنند؟

من قصد بازسازی ساختمان قدیمی خود را داشتم. تیم نوین بازسازی، با معرفی بهترین تیم بازسازی خانه قدیمی و همین طور نظارت فوق العاده بر اجرای بازسازی منزل قدیمی من، تجربه فوق العاده ای برای من به ارمغان آورد.

مهدی غلامی

من دو پروژه بازسازی ساختمان داشتم. اولی مربوط به بازسازی خانه در تهران بود و دومی نیز مربوط به بازسازی آپارتمان در اصفهان بود. تیم نوین بازسازی به بهترین صورت، کار بازسازی خانه قدیمی ما را در هر دو مورد، به خوبی انجام داد.

اعظم کهریزی

من درخواست بازسازی خانه ویلایی قدیمی خود را از نوین بازسازی داشتم. آن ها در ابتدا برآورد هزینه بازسازی ساختمان من را به بهترین صورت محاسبه کردند و سپس کار اجرای بازسازی ساختمان ویلایی من را به خوبی انجام دادند.

رضا ساکت
برگشت به بالا